Atpakaļ

Vadības vēstijums

Formula SIA ir bijis redzams tirgus spēlētājs eļļu un smērvielu tirgū pēdējos 25 gadus. Vairāk kā pusi no šī laika man ir tas gods piedalīties uzņēmuma vadības procesos un ikdienas dzīvē. Bet tas nav nekas liels, salīdzinot ar Formula SIA kolēģiem, kuri strādā uzņēmumā 20 un vairāk gadus, atsevišķas personības pat kopš kompānijas dibināšanas 1992. gada 7. septembrī.
Uzņēmumam ir veicies strādāt ar ļoti saliedētu un lojālu darbinieku komandu daudzu gadu garumā, kas palīdz veidot un stiprināt ilgtermiņa attiecības ar klientiem un sadarbības partneriem. Tāpēc mēs turpinām strādāt, veidojot dziļākas savstarpējās attiecības, nodrošinot mūsu klientiem papildus pievienoto vērtību.

Šī mājas lapa ir veltīta mūsu vienam no jaunākajiem piegādātājiem – smērvielu ražotājam ZAP Grease. Jau ilgāku laiku skatoties mūsu piegādātāju smērvielu sortimentu, kā arī vērojot, kas notiek apkārt ar citiem tirgus spēlētājiem, mani nepameta doma, ka tirgū kaut kā pietrūkst.
 
Mana personīgā pārliecība ir tāda, ka smērvielai ir ne tikai jāveic sava funkcija tehnikas eļļošanā, bet vienlaicīgi arī jāsamazina eļļojamās tehnikas vienības ekspluatācijas izmaksas. Izmaksu samazinājums var izpausties gan kā tūlītēji zemāki maksājumi par enerģiju vai degvielu, gan arī ilgtermiņā, kā ilgāks tehnikas kalpošanas laiks.
 
Protams, iespējams ietaupīt arī uz pašas smērvielas izmaksām, salīdzinot līdzīgu produktu cenas. Taču šajā aspektā vienmēr jāuzmanās, jo smērvielas izmaksas reti kad sastāda vairāk kā 1% no tehnikas ekspluatācijas izdevumiem. Taču sekas un papildus izdevumi, ko var radīt tehnikai un iekārtām nepareiza vai zemas kvalitātes smērviela, ir ārkārtīgi dārgas un nesalīdzināmi lielākas par jebkuru dārgāko smēri!
 
Šī mājas lapa ir palīgs visiem smērvielu lietotājiem piemeklēt pareizo produktu vai iepazīties ar tirdzniecības pārstāvi, kurš piemērotākā produkta izvēli izdarīs Jūsu vietā.
 
Mūsu devīze – Tehnika vienmēr darba ritmā! Dīkstāves mēs nevaram atļauties! Tas ir par dārgu. Tāpēc mēs nopietni iedziļināmies klientu vajadzībās un vēlmēs, izvērtējam attiecīgās situācijas, lai nodrošinātu saviem klientiem kvalitatīvus smērvielu risinājumus.

Sandis Skudra
Formula SIA Direktors

Uz augšu