Kas mēs esam

SIA Formula ir Kanādas – Latvijas kopuzņēmums, kas dibināts 1992. gada 7. septembrī. 25 gadu darbības laikā esam uzkrājuši pieredzi un zināšanas, kas ļauj mums saviem klientiem piedāvāt kvalitatīvas preces, kas atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem gan tehnoloģisko risinājumu ziņā, gan rūpēs par apkārtējo vidi.

Mūsu specializācija

SIA Formula specializācijas uz Eļļu un smērvielu, Filtru, Auto piederumu, Auto krāsu un palīgmateriālu vairumtirdzniecību. Veicam produktu piegādes no Eiropā un pasaulē atzītiem ražotājiem, kas gadu gaitā ir pierādījuši pastāvīgi nemainīgu, augstu produktu kvalitāti.

Gaidām ciemos

Laipni aicināti uz sarunu par eļļu un smērvielu risinājumiem, auto un industriālajiem pārklājumiem vai vienkārši par dzīvi, kas agrāk vai vēlāk mūs aizved līdz saskarei ar smērvielām, jo kā liecina ZAP Grease smērvielu piegādātāja sauklis – It`s all about lubes!

ZAP Grease 4 gadi Latvijā

Formula SIA ir oficiālais ZAP Grease pārstāvis Latvijā kopš 2014. gada. Mūsuprāt,
pareizam smērvielu pielietojumam ir jāpanāk tehnikas ekspluatācijas izmaksu
samazinājums. ZAP Grease ražotājs šādas smērvielas piedāvā. Jums – mūsu klientiem un reģionālajiem sadarbības partneriem atliek tikai izvēlēties piemērotāko smērvielu
risinājumu!

Uz augšu