ZAP Spray Brake & Parts Cleaner

ZAP Spray Brake & Parts Cleaner ir efektīvs, ātri iedarbīgs, uz šķīdinātāja bāzes izgatavots tīrītājs aerosolā eļļu, smērvielu un citu taukainu vielu, netīrumu un bremžu putekļu noņemšanai. Aerosola spēcīgā plūsma un iedarbīgās attīrošās piedevas noskalo un izšķīdina taukus, eļļas un netīrumus. Tīrītājs ātri izgaro un nožūst, neatstājot nosēdumus uz apstrādātās virsmas.
ZAP Spray Brake & Parts Cleaner ir ideāls līdzeklis bremžu disku, trumuļu, uzliku, cilindru un skavu tīrīšanai. Ātri notīra un attauko metāla virsmas, gultņus, skrūvju un cauruļu savienojumus, mehāniskos instrumentus (ne-elektriskos), sakabes, dažādas sliedes, uzmavas un metāla pēdas.

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu

ZAP Spray Black Matt

ZAP Spray Black Matt ir ātri žūstoša, pret laika apstākļiem noturīga, dekoratīva krāsa ar augstas kvalitātes, ilgi noturīgu matējošu efektu. Labi klājas, izcila adhēzija (saķere) ar dažādām virsmām un materiāliem.
Piemērota automašīnu, velosipēdu un motociklu krāsošanai gan mājas apstākļos, gan profesionālā vidē. Ideāli piemērota kā kontrastkrāsa un piekrāsošanas darbiem. Īpaši piemērota lietošanai ražošanā, nelielās krāsotavās un remontdarbnīcās.

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu

ZAP Spray Free & Lube Penetrating Oil

ZAP Spray Free & Lube Penetrating Oil ir ātras iedarbības eļļošanas līdzeklis aerosolā ierūsējušu vai ieķīlējušu metāla detaļu kustīguma atjaunošanai transporta līdzekļiem un to aprīkojumam, kā arī industriālajās iekārtās. Produkts ātri iespiežas un atbrīvo ierūsējušas un korodētas detaļas, atjauno to kustīgumu un veido aizsargplēvi, nodrošinot metāla daļām ilglaicīgu eļļošanu. Efektīvi atjauno ierūsējušu bultu, uzgriežņu, skrūvju, atslēgu un eņģu kustīgumu.

Īpaši piemērots metāla detaļu un instrumentu eļļošanai un aizsardzībai. Atstāj noturīgu eļļas slāni, samazinot kustīgo detaļu berzes koeficientu.

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu

ZAP Spray Pre-fill Solvent Premium

ZAP Spray Pre-fill Solvent Premium ir iepriekš uzpildīts aerosola iepakojums ar krāsu nelieliem piekrāsošanas un krāsošanas darbiem. Priekšuzpildes aerosola iepakojums tiek uzpildīts mūsu krāsu veikalā Viskaļu ielā 5, Rīgā ar jebkura toņa bāzes krāsu (metālika, perlamutra u.c.).
Iespējams nopirkt arī priekšuzpildes aerosola iepakojumu bez krāsas.
Pielietojums: krāsu uzklāj uz pilnīgi nožuvuša oriģinālā krāsojuma vai nogruntētas virsmas. Pēc krāsas nožūšanas nepieciešams uzklāt laku (ir pieejama sortimentā aerosola iepakojumā).

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu
Uz augšu