ZAP Grease RED

ZAP Grease RED ir augstas kvalitātes EP 2 ziede, kas izstrādāta uz litija-kalcija biezināšanas sistēmu un speciāli attīrītu un bagātinātu minerālās bāzes eļļu ar vidēji augstu viskozitāti.
ZAP Grease RED ir speciāli paredzēta lietošanai gadījumos, kad ziede ir pakļauta ļoti lielām slodzēm un noturība pret ūdens iedarbību ir īpaši svarīga.
Piemērota industriālo iekārtu, lielas noslodzes ceļu, bezceļa un jūras transporta līdzekļu eļļošanai, kā arī ūdens iedarbībai un lielām slodzēm pakļautu celtniecības, kūdras ieguves, lauksaimniecības iekārtu un spectehnikas eļļošanai.
Darba temperatūra no -20°C līdz +120°C (īslaicīgi līdz +140°C)

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu

ZAP Grease COMPLEX Red

ZAP Grease COMPLEX Red ir augstām temperatūrām un lielām slodzēm paredzēta, ziede, kas izstrādāta uz litija kompleksa biezināšanas sistēmu un speciāli attīrītu un bagātinātu bāzes eļļu. Litija kompleksa biezinātājviela ļauj ziedi pielietot plašā temperatūras diapazonā, augstas slodzes apstākļos un saskarē ar ūdeni.
ZAP Grease COMPLEX Red ir paredzēta plašam pielietojuma spektram: no bezceļa un celtniecības tehnikas līdz smagi slogotiem, lauksaimniecības un mežtehnikas transporta līdzekļiem, kā arī rūpniecisko iekārtu eļļošanai.
Darba temperatūra no -20°C līdz +140°C (īslaicīgi līdz +160°C)

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu

ZAP Grease COMPLEX Red EP 1

ZAP Grease COMPLEX Red EP 1 ir universāla augstām un zemām temperatūrām un lielām slodzēm paredzēta NLGI 1 konsistences litija kompleksā ziede. Sarkana, mitrumizturīga. Lielām slodzēm pakļautu slīdgultņu, lodīšu gultņu, cilindrisko gultņu eļļošanai, universālo savienojumu, šasiju un citu slodzei, vibrācijām pakļautu detaļu eļļošanai transportā, lauksaimniecībā un rūpniecībā, kad nepieciešama NLGI 1 konsistences smērviela. Ļoti labi pielīp pie metāla virsmām.

Darba temperatūra -25 līdz +140°C

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu

ZAP Grease COMPLEX Red EP 3

ZAP Grease COMPLEX Red EP 3 ir universāla augstām temperatūrām un lielām slodzēm paredzēta NLGI 3 konsistences litija kompleksā ziede. Sarkana, mitrumizturīga. Lielām slodzēm pakļautu slīdgultņu, lodīšu gultņu, cilindrisko gultņu eļļošanai, universālo savienojumu, šasiju un citu slodzei, spēcīgām vibroslodzēm pakļautu detaļu eļļošanai transportā, lauksaimniecībā un rūpniecībā, kad nepieciešama NLGI 3 konsistences smērviela. Ļoti labi pielīp pie metāla virsmām.

Darba temperatūra -20 līdz +140°C, (īslaicīgi līdz +160°C)

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu

ZAP Grease COMPLEX Green

ZAP Grease COMPLEX Green ir īpaši augstas kvalitātes ziede ar PTFE (teflona) piedevu, kas piemērota auto un rūpniecisko iekārtu eļļošanai darbam plašā temperatūras diapazonā. Ziede piemērota lietošanai dažādās sfērās: auto transportā, jūras transportā, lielas noslodzes ceļu un bezceļu transporta iekārtām celtniecības un derīgo izrakteņu ieguves nozarēs, lielām slodzēm pakļautu mežtehnikas un lauksaimniecības iekārtu eļļošanai.
Teflona klātbūtne smērvielā samazina berzi starp kustīgām metāla virsmām, samazina enerģijas patēriņu. Uzlabo noturību pret ūdens iedarbību.
Darba temperatūra no -25°C līdz +160°C (īslaicīgi līdz +180°C)

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu

ZAP Grease COMPLEX Blue

ZAP Grease COMPLEX Blue ir īpaši izturīga, lielām slodzēm paredzēta long-life ziede, kas izstrādāta uz augstākās kvalitātes litija kompleksa biezinātāju sistēmu un augsti attīrītu ISO VG 320 viskozitātes eļļu bāzes. Ziede ir ļoti piemērota lietošanai bargas ziemas apstākļos, kad smērvielas darba temperatūra var noslīdēt līdz -30°C, kā arī vietās, kur darba temperatūra sasniedz +160°C.
Jaunākās smērvielu piedevu tehnoloģijas nodrošina vienmērīgi augstu eļļošanas kvalitāti ļoti gariem eļļošanas intervāliem. Smērviela nav klasificējama kā bīstama apkārtējai videi (saskaņā ar CLP klasifikāciju).
Darba temperatūra no -30°C līdz +160°C (īslaicīgi līdz +170°C)

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu

ZAP Grease COMPLEX White

ZAP Grease COMPLEX White ir litija kompleksā long-life ziede ar pilnīgi sintētisku (PAO) zemas viskozitātes bāzes eļļu, kas paredzēta darbam ļoti zemās, kā arī augstās temperatūrās, augsta slodzes izturība. Ziede nodrošina izcilu saķeri ar metāla virsmu pie lieliem rotācijas ātrumiem, samazinot berzi un dzesējot eļļošanas punktus. Ziede speciāli izstrādāta tehnikas mezgliem un instrumentiem, kur mērviela tiek mainīta/papildināta ļoti reti, piemērota "life-time" pildīšanai. Paredzēta ātrgaitas gultņu eļļošanai elektro motoros, ventilatoros, kaltēs un žāvētavās, konveijertipa krāsnīs, ātrgaitas vārpstu gultņos, kā arī precīzajos instrumentos.

Darba temperatūra -45 līdz +150°C grādiem, (īslaicīgi līdz +160°C)

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu

ZAP Grease EXTREME VG 220

ZAP Grease EXTREME VG 220 ir augstas kvalitātes ziede, kas izstrādāta uz kalcija kompleksa sulfonāta biezinātājs bāzes un speciāli attīrītu un bagātinātu minerālās bāzes eļļu. Ziede paredzēta lietošanai īpaši smagos apstākļos: kad smērviela ir pakļauta ļoti lielām slodzēm, augstām temperatūrām, tiek lietota netīrā un slapjā vidē.
Piemērota industriālo iekārtu eļļošanai, spectehnikas un bezceļa transporta līdzekļu eļļošanai, tai skaitā: lauksaimniecībā un mežsaimniecībā, kā arī celtniecības iekārtu un lielām slodzēm pakļautu transporta līdzekļu eļļošanai.
Darba temperatūra no -25°C līdz +180°C (īslaicīgi līdz +200°C)

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu

ZAP Grease EXTREME VG 460

ZAP Grease EXTREME VG 460 ir augstas kvalitātes kalcija kompleksa sulfonāta bāzes ziede ar speciāli attīrītu un bagātinātu augstas viskozitātes minerālās bāzes eļļu. Kalcija kompleksa sulfonāta unikālā struktūra nodrošina ļoti augstu sašķidrināšanās temperatūru, mehānisko stabilitāti un ūdens izturību.
Ziede piemērota industriālo iekārtu eļļošanai īpaši smagos apstākļos: derīgo izrakteņu ieguvē, granulu ražošanā (cietkoksnes un skuju koku granulēšanā), cementa ražošanā, lielām slodzēm pakļautu gultņu eļļošanai papīra ražošanā un citās rūpniecības nozarēs.
Smērvielai ir augsta noturība pret jebkāda veida ūdens iedarbību. Saglabā savas īpašības arī saskarē ar jūras ūdeni, tāpēc tā ir īpaši piemērota jūrā un piekrastes apstākļos strādājošu iekārtu, kuģu un citu tehnikas vienību eļļošanai, kur ir pastāvīga saskare ar ūdeni.
Darba temperatūra no -25°C līdz +180°C (īslaicīgi līdz +210°C)

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu

ZAP Grease EXTREME VG 460 X1

ZAP Grease EXTREME VG 460 X1 ir speciāli izstrādāta kalcija kompleksa sulfonāta NLGI 1 konsistences ziede darbam vissmagākajos apstākļos: visaugstākā slodzes un ūdens izturība, izturība pret triecienslodzēm un vibrāciju, ļoti plašs darba temperatūru diapazons. Ziede nemaina savu konsistenci ūdens klātbūtnē. Piemērota lietošanai lauksaimniecības un meža tehnikai, celtniecības tehnikai, centrālajām smērēšanas sistēmām, smagi slogotu industriālo iekārtu gultņu eļļošanai kokapstrādē, granulu ražošanā, metālapstrādē, cementa un papīra ražošanā.

Darba temperatūra -20 līdz +180°C, (īslaicīgi līdz +200°C)

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu

ZAP Grease CENTRAL

ZAP Grease CENTRAL EP 00 ir litija biezinātājvielas plastiskā ziede, kas izstrādāta, uz augstas kvalitātes minerālās eļļas bāzes. Tā ir piemērota lietošanai centralizētajās eļļošanas sistēmās rūpniecībā, kā arī kravas automašīnu, bezceļu un lauksaimniecības iekārtu un šasiju daļu eļļošanai.
Šī pusšķidrā ziede ir īpaši ieteicama vāji hermetizētu slēgto pārnesumu un gultņu eļļošanai, kur parastās reduktoru eļļas nevar izmantot eļļas noplūdes dēļ.
Darba temperatūra no -30°C līdz +100°C

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu

ZAP Grease BLACK

ZAP Grease BLACK ir ūdens noturīga kalcija bāzes ziede, kas bagātināta ar kliedētu grafītu. Speciāla kalcija biezinātājviela, kam pievienots grafīta pulveris, ļauj ziedei saglabāt noturīgu eļļas slāni lielas slodzes apstākļos, tai skaitā ūdens klātbūtnē.
Ziede ir ideāli piemērota kravas automašīnu sedlu eļļošanai. Tāpat to var lietot citu lielas noslodzes savienojumu, šarnīru un mehānismu eļļošanai, kur darba temperatūra nepārsniedz 70°C. ZAP Grease BLACK var lietot lielai slodzei pakļautu vaļējo pārnesumu, vītņveida savienojumu, ķēžu pārvadu, metāla trošu un tauvu, elevatoru un citu vaļējo slīdelementu eļļošanai.
Darba temperatūra no -20°C līdz +70°C

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu

ZAP Grease BROWN

ZAP Grease BROWN ir daudzfunkcionāla litija bāzes, mitrumizturīga EP ziede dzelten-brūnā krāsā. Paredzēta lielām slodzēm, zemām un vidēji augstām darba temperatūrām. Izcila gultņu un citu metāla detaļu aizsardzība pret nodilumu, rūsu un koroziju, tāpēc ziedi var lietot vispārējām eļļošanas vajadzībām jebkura veida smagi slogotas auto un industriālās tehnikas eļļošanai, kā arī eļļošanas sistēmām rūpnieciskās ražošanas iekārtās.

Darba temperatūra -30 līdz +120°C

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu

ZAP Grease MULTI

ZAP Grease MULTI ir litija-kalcija bāzes sarkanā ziede, kas izstrādāta uz augsti attīrītas minerālās eļļas bāzes ar zemu sašķidrināšanās temperatūru. ZAP Grease MULTI ir izmaksas samazinoša ļoti plaša pielietojuma ziede gan auto transportam, gan rūpnieciskām vajadzībām, tai skaitā zemās darba temperatūrās bargas ziemas apstākļos.
Ziede ir piemērota derīgo izrakteņu ieguves tehnikas eļļošanai smilšu, akmens vai zemes ieguves vietās, kur smērviela neizbēgami ir saskarē ar ūdeni.
Darba temperatūra no -30°C līdz +110°C

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu

ZAP Grease MOLY

ZAP Grease MOLY ir augstas kvalitātes ziede ar molibdēna disulfīda piedevu, kas paredzēta lielai slodzei un vibrācijām pakļautu iekārtu un tehnikas eļļošanai. Smērviela ir piemērota lietošanai ekstremālas slodzes (tai skaitā triecienslodzes) un vibrācijai pakļautu mezglu eļļošanai auto transporta, lauksaimniecības, mežizstrādes tehnikai.
Smērvielas sastāvā esošais molibdēna disulfīds samazina berzi augstas un ekstremālas slodzes apstākļos. Molibdēna daļiņas ļauj ziedei saglabāt savas eļļojošās īpašības nejauša eļļas zuduma vai pārkaršanas apstākļos.
Darba temperatūra no -25°C līdz +130°C.

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu

ZAP Grease GRAPHITE

ZAP Grease GRAPHITE ir litija-kalcija biezinātāju saturoša ziede, kas izstrādāta uz augstas kvalitātes minerālās bāzes eļļas ar zemu sašķidrināšanās temperatūru. Ziede ir paredzēta plašam pielietojuma spektram, tai skaitā ļoti zemās temperatūrās bargas ziemas apstākļos.
Smērviela piemērota lietošanai lielas noslodzes auto transporta, lauksaimniecības, bezceļu un celtniecības iekārtu detaļu eļļošanai mitros un augsta piesārņojuma apstākļos.
Ziedei pievienotais grafīts samazina berzi augstas un triecienslodzes apstākļos, kā arī paaugstina eļļojošās īpašības mitrā vidē - augstākā aizsardzība pret ūdens iedarbību. Grafīta daļiņas ļauj ziedei saglabāt savas eļļojošās īpašības nejauša eļļas zuduma vai pārkaršanas apstākļos.
Darba temperatūra no -30°C līdz +120°C

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu

ZAP Grease CALPLEX Yellow

ZAP Grease CALPLEX Yellow ir multifunkcionāla jaunākās paaudzes bezūdens kalcija bāzes un augstas viskozitātes sintētisko un minerālo bāzes eļļu, ļoti viskoza un lipīga ziede zemām un vidēji augstām darba temperatūrām. Ziede paredzēta jebkura veida smagi slogotas un vibrācijām pakļautas auto un industriālās tehnikas eļļošanai, kur tehnika vai iekārtas ilgstoši pakļautas ūdens iedarbībai un ziede ilgstoši strādā ūdens un dubļu piesārņojuma apstākļos. Ziede satur speciālas polimēru piedevas, kas veido izcilu saķeri ar metāla virsmām, nodrošinot retākas smērvielu punktu atkārtotas eļļošanas.

Darba temperatūra -30 līdz +110°C, (īslaicīgi līdz +120°C)

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu

ZAP Grease BENTONE Moly

ZAP Grease BENTONE Moly ir karstumizturīga, nekūstoša bentonīta mālu ziede ar molibdēna piedevu - paredzēta lielām slodzēm un triecienslodzēm pakļautu detaļu un iekārtu eļļošanai, kas strādā ļoti augstās temperatūrās. Molibdēna disulfīda piedeva nodrošina papildu izturību pret nodilumu, aizsargā metāla detaļas no korozijas skābā un sārmainā vidē, kā arī pasargā no detaļu ieķīlēšanās lielas slodzes apstākļos.

Darba temperatūra -20 līdz +180°C grādiem, īslaicīgi līdz +200°C

Rekomendācija: nejaukt kopā ar tradicionālajām litija-kalcija biezinātājvielu smērvielām.

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu

ZAP Grease COPPER Compound

ZAP Grease COPPER Compound ir koloīdā silīcija dioksīda (Fumed Silica) bāzes, nekūstoša plaša pielietojuma ziede/pasta ar vara pulvera un speciālu polimēru piedevām, kas nodrošina izcilu saķeri ar metāla virsmām, kā arī ilgstoši pasargā no detaļu ieķīlēšanās. Šī vara smērviela ir ideāls risinājums montāžas demontāžas operācijām, ilgtermiņa aizsardzībai pret koroziju un detaļu noķīlēšanu, kā arī slīdvirsmu eļļošanai. Ziede/pasta paredzēta izpūtēju sistēmu, bremžu kluču, auto piekares detaļu, akumulatoru spaiļu, aizdedzes sveču eļļošanai. Piemērota lietošanai kā montāžas un pretieķīlēšanās smērviela industriālo cilindru galvas statņiem un blīvēm, gāzes degļu savienojumiem, tvaiku cauruļu vītnēm u.c. lielam un ilgstošam karstumam pakļautām detaļām. Ķīmiski inerta smērviela, savietojama ar citu biezinātāju ziedēm.

Darba temperatūra -20 līdz +180°C (strādājot kā ziedei);

-20 līdz +1200°C (strādājot kā pastai)

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu

ZAP Grease CHISEL Paste

ZAP Grease CHISEL Paste ir ļoti augstām temperatūrām un ekstrēmām slodzēm paredzēta, ūdens izturīga, ļoti lipīga smērviela/pasta uz koloīdā silīcija dioksīda (fumed silica) bāzes ar vara un grafīta piedevām, kas paredzēta smagi slogotu berzes punktu un mehānismu eļļošanai: hidrauliskie un pneimatiskie āmuri, urbji. Pneimatisko āmuru pasta nodrošina ļoti efektīvu eļļošanu lielām slodzēm un triecienslodzēm pakļautu skrūvju, bukšu, tapu un šarnīru savienojumiem, kā arī citu instrumentu un industriālo iekārtu eļļošanai, kur smērvielai jāiztur lielas slodzes, triecienslodzes, vibrācija un jānovērš detaļu ieķīlēšanās. Ķīmiski inerta smērviela, savietojama ar citu biezinātāju ziedēm.

Darba temperatūra -20 līdz +1100°C (strādājot kā pastai)

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu
Uz augšu