ZAP Grease RED

ZAP Grease RED ir augstas kvalitātes EP 2 ziede, kas izstrādāta uz litija-kalcija biezināšanas sistēmu un speciāli attīrītu un bagātinātu minerālās bāzes eļļu ar vidēji augstu viskozitāti.
ZAP Grease RED ir speciāli paredzēta lietošanai gadījumos, kad ziede ir pakļauta ļoti lielām slodzēm un noturība pret ūdens iedarbību ir īpaši svarīga.
Piemērota industriālo iekārtu, lielas noslodzes ceļu, bezceļa un jūras transporta līdzekļu eļļošanai, kā arī ūdens iedarbībai un lielām slodzēm pakļautu celtniecības, kūdras ieguves, lauksaimniecības iekārtu un spectehnikas eļļošanai.
Darba temperatūra no -20°C līdz +120°C (īslaicīgi līdz +140°C)

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu

ZAP Grease COMPLEX Red

ZAP Grease COMPLEX Red ir augstām temperatūrām un lielām slodzēm paredzēta, ziede, kas izstrādāta uz litija kompleksa biezināšanas sistēmu un speciāli attīrītu un bagātinātu bāzes eļļu. Litija kompleksa biezinātājviela ļauj ziedi pielietot plašā temperatūras diapazonā, augstas slodzes apstākļos un saskarē ar ūdeni.
ZAP Grease COMPLEX Red ir paredzēta plašam pielietojuma spektram: no bezceļa un celtniecības tehnikas līdz smagi slogotiem, lauksaimniecības un mežtehnikas transporta līdzekļiem, kā arī rūpniecisko iekārtu eļļošanai.
Darba temperatūra no -20°C līdz +140°C (īslaicīgi līdz +160°C)

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu

ZAP Grease COMPLEX Green

ZAP Grease COMPLEX Green ir īpaši augstas kvalitātes ziede ar PTFE (teflona) piedevu, kas piemērota auto un rūpniecisko iekārtu eļļošanai darbam plašā temperatūras diapazonā. Ziede piemērota lietošanai dažādās sfērās: auto transportā, jūras transportā, lielas noslodzes ceļu un bezceļu transporta iekārtām celtniecības un derīgo izrakteņu ieguves nozarēs, lielām slodzēm pakļautu mežtehnikas un lauksaimniecības iekārtu eļļošanai.
Teflona klātbūtne smērvielā samazina berzi starp kustīgām metāla virsmām, samazina enerģijas patēriņu. Uzlabo noturību pret ūdens iedarbību.
Darba temperatūra no -25°C līdz +160°C (īslaicīgi līdz +180°C)

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu

ZAP Grease COMPLEX Blue

ZAP Grease COMPLEX Blue ir īpaši izturīga, lielām slodzēm paredzēta long-life ziede, kas izstrādāta uz augstākās kvalitātes litija kompleksa biezinātāju sistēmu un augsti attīrītu ISO VG 320 viskozitātes eļļu bāzes. Ziede ir ļoti piemērota lietošanai bargas ziemas apstākļos, kad smērvielas darba temperatūra var noslīdēt līdz -30°C, kā arī vietās, kur darba temperatūra sasniedz +160°C.
Jaunākās smērvielu piedevu tehnoloģijas nodrošina vienmērīgi augstu eļļošanas kvalitāti ļoti gariem eļļošanas intervāliem. Smērviela nav klasificējama kā bīstama apkārtējai videi (saskaņā ar CLP klasifikāciju).
Darba temperatūra no -30°C līdz +160°C (īslaicīgi līdz +170°C)

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu

ZAP Grease EXTREME VG 220

ZAP Grease EXTREME VG 220 ir augstas kvalitātes ziede, kas izstrādāta uz kalcija kompleksa sulfonāta biezinātājs bāzes un speciāli attīrītu un bagātinātu minerālās bāzes eļļu. Ziede paredzēta lietošanai īpaši smagos apstākļos: kad smērviela ir pakļauta ļoti lielām slodzēm, augstām temperatūrām, tiek lietota netīrā un slapjā vidē.
Piemērota industriālo iekārtu eļļošanai, spectehnikas un bezceļa transporta līdzekļu eļļošanai, tai skaitā: lauksaimniecībā un mežsaimniecībā, kā arī celtniecības iekārtu un lielām slodzēm pakļautu transporta līdzekļu eļļošanai.
Darba temperatūra no -25°C līdz +180°C (īslaicīgi līdz +200°C)

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu

ZAP Grease EXTREME VG 460

ZAP Grease EXTREME VG 460 ir augstas kvalitātes kalcija kompleksa sulfonāta bāzes ziede ar speciāli attīrītu un bagātinātu augstas viskozitātes minerālās bāzes eļļu. Kalcija kompleksa sulfonāta unikālā struktūra nodrošina ļoti augstu sašķidrināšanās temperatūru, mehānisko stabilitāti un ūdens izturību.
Ziede piemērota industriālo iekārtu eļļošanai īpaši smagos apstākļos: derīgo izrakteņu ieguvē, granulu ražošanā (cietkoksnes un skuju koku granulēšanā), cementa ražošanā, lielām slodzēm pakļautu gultņu eļļošanai papīra ražošanā un citās rūpniecības nozarēs.
Smērvielai ir augsta noturība pret jebkāda veida ūdens iedarbību. Saglabā savas īpašības arī saskarē ar jūras ūdeni, tāpēc tā ir īpaši piemērota jūrā un piekrastes apstākļos strādājošu iekārtu, kuģu un citu tehnikas vienību eļļošanai, kur ir pastāvīga saskare ar ūdeni.
Darba temperatūra no -25°C līdz +180°C (īslaicīgi līdz +210°C)

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu

ZAP Grease CENTRAL

ZAP Grease CENTRAL EP 00 ir litija biezinātājvielas plastiskā ziede, kas izstrādāta, uz augstas kvalitātes minerālās eļļas bāzes. Tā ir piemērota lietošanai centralizētajās eļļošanas sistēmās rūpniecībā, kā arī kravas automašīnu, bezceļu un lauksaimniecības iekārtu un šasiju daļu eļļošanai.
Šī pusšķidrā ziede ir īpaši ieteicama vāji hermetizētu slēgto pārnesumu un gultņu eļļošanai, kur parastās reduktoru eļļas nevar izmantot eļļas noplūdes dēļ.
Darba temperatūra no -30°C līdz +100°C

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu

ZAP Grease BLACK

ZAP Grease BLACK ir ūdens noturīga kalcija bāzes ziede, kas bagātināta ar kliedētu grafītu. Speciāla kalcija biezinātājviela, kam pievienots grafīta pulveris, ļauj ziedei saglabāt noturīgu eļļas slāni lielas slodzes apstākļos, tai skaitā ūdens klātbūtnē.
Ziede ir ideāli piemērota kravas automašīnu sedlu eļļošanai. Tāpat to var lietot citu lielas noslodzes savienojumu, šarnīru un mehānismu eļļošanai, kur darba temperatūra nepārsniedz 70°C. ZAP Grease BLACK var lietot lielai slodzei pakļautu vaļējo pārnesumu, vītņveida savienojumu, ķēžu pārvadu, metāla trošu un tauvu, elevatoru un citu vaļējo slīdelementu eļļošanai.
Darba temperatūra no -20°C līdz +70°C

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu

ZAP Grease MULTI

ZAP Grease MULTI ir litija-kalcija bāzes sarkanā ziede, kas izstrādāta uz augsti attīrītas minerālās eļļas bāzes ar zemu sašķidrināšanās temperatūru. ZAP Grease MULTI ir izmaksas samazinoša ļoti plaša pielietojuma ziede gan auto transportam, gan rūpnieciskām vajadzībām, tai skaitā zemās darba temperatūrās bargas ziemas apstākļos.
Ziede ir piemērota derīgo izrakteņu ieguves tehnikas eļļošanai smilšu, akmens vai zemes ieguves vietās, kur smērviela neizbēgami ir saskarē ar ūdeni.
Darba temperatūra no -30°C līdz +110°C

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu

ZAP Grease GRAPHITE

ZAP Grease GRAPHITE ir litija-kalcija biezinātāju saturoša ziede, kas izstrādāta uz augstas kvalitātes minerālās bāzes eļļas ar zemu sašķidrināšanās temperatūru. Ziede ir paredzēta plašam pielietojuma spektram, tai skaitā ļoti zemās temperatūrās bargas ziemas apstākļos.
Smērviela piemērota lietošanai lielas noslodzes auto transporta, lauksaimniecības, bezceļu un celtniecības iekārtu detaļu eļļošanai mitros un augsta piesārņojuma apstākļos.
Ziedei pievienotais grafīts samazina berzi augstas un triecienslodzes apstākļos, kā arī paaugstina eļļojošās īpašības mitrā vidē - augstākā aizsardzība pret ūdens iedarbību. Grafīta daļiņas ļauj ziedei saglabāt savas eļļojošās īpašības nejauša eļļas zuduma vai pārkaršanas apstākļos.
Darba temperatūra no -30°C līdz +120°C

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu

ZAP Grease MOLY

ZAP Grease MOLY ir augstas kvalitātes ziede ar molibdēna disulfīda piedevu, kas paredzēta lielai slodzei un vibrācijām pakļautu iekārtu un tehnikas eļļošanai. Smērviela ir piemērota lietošanai ekstremālas slodzes (tai skaitā triecienslodzes) un vibrācijai pakļautu mezglu eļļošanai auto transporta, lauksaimniecības, mežizstrādes tehnikai.
Smērvielas sastāvā esošais molibdēna disulfīds samazina berzi augstas un ekstremālas slodzes apstākļos. Molibdēna daļiņas ļauj ziedei saglabāt savas eļļojošās īpašības nejauša eļļas zuduma vai pārkaršanas apstākļos.
Darba temperatūra no -25°C līdz +130°C.

Lejuplādēt Tehnisko Datu Lapu Lejuplādēt Drošības Datu Lapu
Uz augšu