Nodrošinies pret svarīgu tehnikas mezglu noķīlēšanu

Dažkārt gadās situācijas, kad smērviela ir pazudusi no eļļojamā tehnikas mezgla pirms laika – mezgls ir bijis pārkarsis, ir bijušas kādas tehniskas problēmas vai vienkārši mehāniķis ir aizmirsis laicīgi saeļļot konkrēto mezglu.
Šādos gadījumos ir svarīgi nodrošināties, lai tehnikai nebūtu dīkstāves un zaudējumi būtu pēc iespējas mazāki vai nebūtu vispār. Izcils palīgs būs ziede ar cietajām smērvielām sastāvā – molibdēna disulfīdu vai grafītu.
Der atcerēties, ka abu šo cieto smērvielu atrašanās vienā produktā parasti liecina par ražotāja vēlmi ieekonomēt un padarīt produktu lētāku.
ZAP Grease MOLY ir ziede ar tīru molibdēna disulfīdu sastāvā, kā cieto smērvielas piedevu. Ja piemēram eļļotais mezgls ir pārkarsis un litija smēre ir iztecējusi, molibdēna disulfīda cietās daļiņas paliek uz eļļojamās metāla virsmas un īslaicīgi turpina eļļot, līdz tiek iepildīta jauna smēres deva.
Molibdēna disulfīds ir termiski stabils līdz pat 400 Celsiju grādu temperatūrai! Pie tam karstuma izturība nav vienīgā molibdēna disulfīda pozitīvā īpašība...!

Atpakaļ
Uz augšu